Холдери-моноблоки Мольфар-2 для практичної стрільби з рушниці

Тривалий час в практичній стрільбі з рушниці в Україні існувала парадоксальна ситуація.

З одного боку, рушниця є найбільш доступним, популярним і масовим видом зброї в Україні, найбільша кількість змагань на рік проводиться саме з практичної стрільби з рушниці, стрільцям доступний широкий асортимент спеціалізованих набоїв, також маємо в рушниці спортсменів світового рівня — Чемпіонів світу та призерів Чемпіонатів світу.

З іншого боку, в Україні було відсутнє власне виробництво спорядження для практичної стрільби з рушниці. Виключенням, яке підтверджувало загальне правило, були роздільні холдери для набоїв 12 калібру виробництва ATA-Gear, але з появою імпортних холдерів-моноблоків такі роздільні холдери поступово втратили свою конкурентність та актуальність, а нічого нового в Україні не з’являлося. Спортсмени почали використовувати імпортні моделі від King Competition, EZLoad, MagLoad та Awen Innovation.

Така сама історія була і з поясами для холдерів-моноблоків. Їх в Україні ніхто не виробляв і доводилося задовільнятися імпортними варантами. Звичайно, це все аж ніяк не сприяло збільшенню масовості та популярності практичної стрільби з рушниці в нашій країні. Бо мало було придбати і підготувати належним чином рушницю, потрібно було ще замовити за кордоном досить недешеве спорядження, а перед тим при нагоді попробувати різні його варіанти в своїх колег, щоб не прогадати з вибором.

Ви можете обрати заряджаючу руку при замовленні холдера

Ситуація почала змінюватися навесні 2019 року, коли з’явився перший серійний пояс для холдерів-моноблоків від компанії Anethum з Чернігова. Пояс розроблявся за участі відомого стрільця-практика Олександра Назарова і проходив перед випуском в серію тестування в ССК «Практика». За якістю цей пояс перевершує всі імпортні аналоги, які були доступні в Україні і ми ще познайомимо вас поближче з ним згодом. 

Наступною знаковою подією стала поява восени того ж року першої версії холдерів-моноблоків Мольфар-1 від  черкаської компанії Мануфактура «Мольфар». В якості консультанта було залучено керівника ССК «Практика» Збаранського Владислава, а спортсмени цього клубу брали безпосередню участь в тестуванні.

 За відгуками перших власників, Мольфар-1 нічим конструктивно і функціонально не поступався імпортним аналогам і навіть мав певні переваги — універсальність щодо довжини набоїв та можливість зняття набоїв через нижню частину холдерів. 

Крім того, виробник одразу запропонував можливість вибору замовником кольору основних елементів конструкції з 9 доступних кольорів. Це дозволило зробити серійний продукт максимально індивідуальним для користувача.

Таким чином, українські практичні стрільці-рушничники одразу отримали джек-пот у вигляді готового комплекту спорядження для практичної стрільби з рушниці вітчизняного виробництва високої якості і за доступною ціною.

Незважаючи на успіх моделі Мольфар-1 вже в березні 2020 року стрільцям-практикам було представлено оновлену версію холдерів Мольфар-2, які призначені для швидкісного заряджання підствольного магазину гладкоствольної рушниці. 

Холдери дозволяють здійснювати заряджання однією або двома парами набоїв за один раз.
фото 2
Загальний вигляд холдера Мольфар-2

Що особливого в холдерах Мольфар-2

Враховуючи конструктивні відмінності 1-ї та 2-ї версій, останню правильніше називати не оновленою, а новою. Всі внутрішні елементи конструкції такі як пружини та їх направляючі, а також елементи кріплення деталей були прибрані всередину і таким чином захищені від пилу та бруду. Жоден з елементів кріплення тепер навіть гіпотетично не зможе заважати комфортному захоплюванню набоїв рукою.
Верхній ряд фіксації набоїв з магнітами
Нижній ряд фіксації набоїв з виступами під закатку набою

В цілому конструкція холдерів стала універсальною і може бути самостійно переналаштована під будь-яку заряджаючу руку за бажанням стрільця. Крім того, придбавши додаткові несучі пластини відповідного розміру, стрілець може самостійно розділити моноблок на два окремих блоки з потрібною кількістю холдерів під обидві заряджаючі руки.

Фото 7
Монтажні отвори на несучій пластині довзоляють переналаштувати холдер під потрібну руку
Крім того, значно розширена кольорова гамма зовнішніх елементів до 13 кольорів на вибір — чорний, сірий, червоний, жовтий, світло-синій, зелений, помаранчевий, темно-синій, фіолетовий, білий, лимонний, зелений прозорий. Замовник може обрати поєднання 2-х різних кольорів (верхньої і нижньої частини) в одному холдері —  це можуть бути кольори національного прапора, кольори клубу чи кольори за особистим уподобанням стрільця.
 
Жоден інший виробник холдерів не пропонує таких опцій в своїй продукції і не має такого вражаючого монолітного дизайну конструкції, не кажучи вже про найнижчу серед аналогів вартість.
Ідеальна співвісність набоїв...
...та їх надійне утримання

Інші переваги холдерів Мольфар-2

Можливість зняття набоїв з поясу починаючи з нижнього ряду, що виключає зайві рухи заряджаючої руки та прискорює процесс заряджання, спрямовуючи набої одразу після зняття з холдерів до вікна заряджання магазину рушниці.
 
Відсутність необхідності переналаштування холдерів в залежності від висоти набоїв — в холдері однаково надійно тримається як пара коротких набоїв, наприклад дріб «Практика» від ТАХО, так і пара довгих картечних контейнерних набоїв;
 
Можливість замовлення холдерів на 4, 6, 8, 10, 12, 14 16, 20, 24 та 28 набоїв під одну заряджаючу руку — сильну або слабку, або під обидві заряджаючі руки.
 
Привабливі гарантійні умови та сервісна підтримка. Протягом 14 днів з моменту придбання можлива гарантійна заміна/повернення виробу (холдер повинен бути в неушкодженому стані). Гарантійна підтримка — 1 рік безкоштовної заміни поламаних пластикових деталей.
IMG_1928 2 2
Задня поверхня несучої пластини з полосами велкро для фіксації на поясі

Технічна інформація про холдери Мольфар-2

Холдери виготовлено з нехарчового термопласту методом 3D-друку.
 
Оптимальний температурний режим експлуатації від -25 до + 45 С* Під час експлуатації та зберігання необхідно уникати впливу високої температури (більше 100 С*), діагональної деформації, надмірного механічного (ударного) впливу та контакту з агресивними до полімерів рідинами.
 
Загальна маса платформи на 28 набоїв — 900 грам.
 
Холдери поставляються в зібраному вигляді з монтажними полосами велкро на задній поверхні несучої пластини.
 
Замовити холдери окремо або в комплекті з поясом Anethum можна за цим посиланням або через сторінку компанії в Фейсбук.
 
Наостанок хочеться додати, що вхід в практичну стрільбу з рушниці в Україні ніколи не був настільки досутпним та легким, як зараз.
фото 9
Поделиться в facebook
Facebook
Поделиться в google
Google+
Поделиться в twitter
Twitter
Поделиться в telegram
Telegram
Поделиться в whatsapp
WhatsApp