close
Увійти
Увійти через
Головна » Організатори » Педченко Віталій » Семінар. Дробовик для дому.
Семінар
Самооборонна стрільба
Рушниця

Семінар. Дробовик для дому.

8/8
Опис
Семінар розрахований на власників зброї, які хочуть навчитися ефективно та безпечно використовувати рушницю для оборони дому.

Спочатку ви отримаєте правильну техніку та навички стрільби, а потім зможете їх відпрацювати на динамічних вправах. Тема тренінгу - самооборона з використанням гладкоствольної рушниці. Навчання проводиться від простішого до складнішого. Спочатку ми навчимо вас впевнено та безпечно стріляти, а лише потім покажемо тактичні та динамічні вправи. Немає сенсу стріляти "тактику" з неправильними стрілецькими навичками, це лише марне спалювання патронів.
Дата проведення
11.11.2018 10:00 - 15:00
Реєстрація
31.10.2018 - 11.11.2018
Місце проведення
Стрільбище "Практика"
Україна, Капітанівка, вулиця Лісова
GPS 50.44134 : 30.20464
Рівень учасників
Початківець
Кількість учасників
8
Кількість пострілів
150
   
Реєстраційний внесок
1 500 грн.
Додаткова інформація
Інструктор використовує лише безпечні вправи та обладнання. Використовується піротехніка для імітації адреналінового сплеску та погіршення видимості мішеней. Будується імітація приміщення у якому є мішені-нападники та мішені-заручники. Такі вправи є улюбленими у наших курсантів, тому що є змога на практиці перевірити всі набуті стрілецькі навички. На тренінгу ви взнаєте відмінності та коли слід використовувати той чи інший боєприпас. Приділяється увага стрільбі по цілі, що знаходиться разом з заручником, що є дуже важливим для рушниці.

Оновлена програма тренінгу "Дробовик для дому" включає в себе як невелику теоретичну, так і практичну частини:

1. Теоретична частина: безпечне поводження зі зброєю, законодавство, тюнінг зброї, поради з самооборони, психологічні поради, чищення та догляд за зброєю. Рекомендації щодо холостих тренувань.

2. Базові навички стрільби: стійка, заряджання, прицілювання.

3. Кульова стрільба з рушниці.

4. Стрільба картеччю.

5. Ситуації з заручниками. Заміна картечі на кулю.

6. Екстрене та тактичне дозаряджання.

7. Спеціальні вправи на перевірку та покращення стрілецької стійки.

8. Вправи на безпечне поводження зі зброєю.

9. Стрільба під адреналіном.

10. Імітація будівлі.

11. Стрілецькі тести.

Кількість необхідних боєприпасів: куля – 25 шт; - картеч – 25 шт; - дріб – 100 шт. Боєприпаси не входять у вартість семінару.

За довгу історію проведення тренінгів, їх змогла пройти велика кількість людей. Серед учасників тренінгів були як чоловіки так і представниці прекрасної половини людства.

Популярність "Дробовика для дому" призвела до того, що відбулися виїзні тренінги у Львові та Харкові. То ж прихильники тренінгу з'явились і за межами бази ССК "Практика".

Інструктор: Педченко Віталій. Чемпіон України, срібний призер Центрально-Європейського Чемпіонату, стрілець, що увійшов у топ-10 на Чемпіонаті Світу, 2018
Поки що немає суддів
Семінар. Дробовик для дому.
8/8
Проведено
ОрганізаториЗапрошення