close
Увійти
Увійти через
Головна » Організатори » Юрчук Орест

Юрчук Орест

Інструктор
Проведені
18 квітня
18 квітняквіт
Неділя
12:00 - 14:00
11 квітня
11 квітняквіт
Неділя
09:30 - 12:00
Тренування/
Практична стрільба
/Рушниця
11 квітняквіт
Неділя
12:00 - 14:00
4 квітня
4 квітняквіт
Неділя
12:00 - 14:00
4 квітняквіт
Неділя
12:00 - 14:00
Тренування/
Практична стрільба
/Рушниця
4 квітняквіт
Неділя
12:30 - 14:30
4 квітняквіт
Неділя
12:30 - 14:30
28 березня
28 березнябер
Неділя
12:00 - 14:00
21 березня
21 березнябер
Неділя
12:30 - 14:30
20 березня
20 березнябер
Субота
09:00 - 12:00
Змагання/
Практична стрільба
/Рушниця
14 березня
14 березнябер
Неділя
12:00 - 14:00
14 березнябер
Неділя
12:30 - 14:30
7 березня
7 березнябер
Неділя
12:00 - 14:00
7 березнябер
Неділя
12:00 - 14:00
7 березнябер
Неділя
12:00 - 14:00
28 лютого
28 лютоголют
Неділя
12:00 - 14:00
27 лютого
27 лютоголют
Субота
12:00 - 14:00
Тренування/
Практична стрільба
/Рушниця
21 лютого
21 лютоголют
Неділя
12:00 - 14:00
Тренування/
Практична стрільба
/Рушниця
14 лютого
14 лютоголют
Неділя
12:00 - 14:00
Тренування/
Практична стрільба
/Рушниця
7 лютого
7 лютоголют
Неділя
12:00 - 14:00
Тренування/
Практична стрільба
/Рушниця
31 січня
31 січнясіч
Неділя
12:00 - 14:00
Тренування/
Практична стрільба
/Рушниця
30 січня
30 січнясіч
Субота
12:00 - 14:00
17 січня
17 січнясіч
Неділя
12:00 - 14:00
16 січня
10 січня
10 січнясіч
Неділя
12:00 - 14:00
26 грудня
26 груднягруд
Субота
12:00 - 14:00
20 грудня
20 груднягруд
Неділя
10:00 - 12:00
20 груднягруд
Неділя
10:00 - 12:00
20 груднягруд
Неділя
12:00 - 14:00
13 грудня
12 грудня
12 груднягруд
Субота
12:00 - 14:00
6 грудня
6 груднягруд
Неділя
12:00 - 14:00
5 грудня
5 груднягруд
Субота
12:00 - 14:00
29 листопада
29 листопадалист
Неділя
12:00 - 14:00
22 листопада
22 листопадалист
Неділя
12:00 - 14:00
21 листопада
21 листопадалист
Субота
12:00 - 14:00
15 листопада
15 листопадалист
Неділя
12:00 - 14:00
15 листопадалист
Неділя
12:00 - 14:00
14 листопада
14 листопадалист
Субота
12:00 - 14:00
14 листопадалист
Субота
12:00 - 14:00
8 листопада
8 листопадалист
Неділя
12:00 - 14:00
7 листопада
7 листопадалист
Субота
12:00 - 14:00
1 листопада
1 листопадалист
Неділя
12:00 - 14:00
31 жовтня
31 жовтняжовт
Субота
09:00 - 14:00
Змагання/
Практична стрільба
/Рушниця
31 жовтняжовт
Субота
09:00 - 14:00
Змагання/
Практична стрільба
/Рушниця
25 жовтня
18 жовтня
18 жовтняжовт
Неділя
12:00 - 14:00
17 жовтня
10 жовтня
10 жовтняжовт
Субота
12:00 - 14:00
4 жовтня
4 жовтняжовт
Неділя
10:00 - 14:00
3 жовтня
3 жовтняжовт
Субота
12:00 - 14:00
27 вересня
27 вереснявер
Неділя
14:00 - 16:00
26 вересня
26 вереснявер
Субота
12:00 - 14:00
13 вересня
13 вереснявер
Неділя
12:00 - 14:00
12 вересня
12 вереснявер
Субота
12:00 - 14:00
6 вересня
6 вереснявер
Неділя
12:00 - 14:00
22 березня
22 березнябер
Неділя
10:00 - 14:00
15 березня
1 березня
23 лютого
16 лютого
9 лютого
2 лютого
26 січня
19 січня
12 січня
29 грудня
22 грудня
15 грудня
14 грудня
8 грудня
7 грудня
24 листопада
17 листопада
16 листопада
10 листопада
9 листопада
3 листопада
20 жовтня
20 жовтняжовт
Неділя
10:00 - 13:00
13 жовтня
6 жовтня
22 вересня
8 вересня
1 вересня
11 серпня
7 липня
13 травня
13 травнятрав
Неділя
09:30 - 13:00
12 травня
12 травнятрав
Субота
10:00 - 13:00
3 лютого
3 лютоголют
Субота
09:00 - 13:00



Запрошення